20000PSI reaktor Automatsko čišćenje mašine za proizvodnju visokog pritiska
Pritisak: 1400bar / 20000psi
Protok: 100l / min
Snaga: električni motorni pogon 270kW, 380V, 3faze
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
Pregled opreme za čišćenje automatskog reaktora
reactor automatic cleaning machine2
reactor automatic cleaning machine3
reactor automatic cleaning machine4
Značajke sistema za čišćenje reaktora
1. Efekat čišćenja je dosljedniji i temeljit;
3. Brzina čišćenja je brže, zastoj je minimiziran, a reaktor se može brzo vratiti u radno stanje;
5. Radna snaga oslobođena operacije čišćenja može stvoriti druge pogodnosti za preduzeće.
reactor automatic cleaning machine
Prednosti sistema za čišćenje reaktora:
1. Visoka efikasnost čišćenja
2. Niski troškovi čišćenja
3. Visoka sigurnost čišćenja
4. Nema zagađenja okoline
reactor automatic cleaning machine15
Popularni tagovi: 20000psi reaktor Automatsko čišćenje mlazni stroj visokog pritiska, Kina 20000psi reaktor automatski čišćenje dobavljača visokog pritiska, tvornica